S dětmi létám každý den a pro Vás jsem tu také

Nic pro mě není těžké, vše zvládám. A proč? Protože věřím, že tím co dělám pomáhám ostatním, jsem jim příkladem a již od malička učím správným pohybovým stereotypům.

Nebojím se žádné výzvy, již přes 20 let se věnuji pohybové průpravě a lektorské činnosti, absolvovala jsem mnoho kurzů a sama denně pracuji na sebezdokonalování sebe a své rodiny. Nebojte se tedy žádné výzvy - život je jen jeden!



Vzdělání a refence

Jsem profesionální akreditovaná instruktorka aerobiku a wellness. Výukou tance se zabývám od roku 1995 a od roku 1998 vlastním živnostenský list na výuku tance a pohybové průpravy, s čímž je spojeno založení taneční školy SCARAB. Jsem profesionální instruktorka aerobiku (ČŠA), mám specializaci na taneční a dětský aerobik FISAF.

V roce 2008 jsem se stala akreditovaným sportovním instruktore Wellness.

Momentálně se věnuji nejen tanci, ale i posilování body core - balanční cvičení na zpevnění hlubokého svalstva a cvičení na kompenzaci svalových dysbalancí. Mám dlouholeté zkušenosti s vedením i těch nejmladších dětí, například v MŠ Písnice či MŠ Dolní Břežany. V tanečním studiu Dance Perfect jsem učila od roku 1997 do roku 2004. Intenzivně spolupracuji se Studiem Domyno (Juniorská škola aerobiku Ivy Farářové).


Osvědčení a certifikace



Reference od zaměstnavatelů


Živnostenské oprávnění


Akce a soukromé hodiny, kde se potkáme

Cvičení v přírodě

 • kardio cvičení, kombinace svižné chůze (tzv. jogging, tak hodně popularní v USA), posilování s vlastní vahou (nejúčinnější a nejbezpečnější forma posilování kterou tělo miluje a na využije každým dnem) a strečing (protahování). Za deště cvičení odpadá. Cvičit budeme také s pružnou gumou (omezený počet mohu zapůjčit).
 • Sraz na zastávce Sídliště Písnice směrem z centra, autobus 113, 197, 331 a 333 (u tržnice Sapa).
 • Úterý od 9:00, 60min (první hodina 5.9.2017)
 • Dobrovolný příspěvek podle toho, jak budete spokojeni, neomezený počet osob
 • POZOR: z důvodu špatného počasí se tato lekce již nekoná. Začneme zase až na Jaře 2018.


Individuální lekce v privátní tělocvičně

 • osobní přístup ke každému klientovi, cvičení i za použití tohoto náčiní:
 • běžecký pás,
 • vibrační posilovací stroj,
 • velké a malé míče,
 • posilovací gumy,
 • TRX systém,
 • gyroskopický kruh (dutý tunel kruhového tvaru, ve kterém volně běhá ocelová koule),
 • Bosu balanční podložka,
 • Flexi bar kmitací tyč (specielní lehká ohebná tyč se závažími, se kterou se kmitá),
 • Bodyshaper (pomůcka na posílení trupu)
 • Den i hodina vždy po dohodě s klientem, 60min
 • Cena 500Kč (1-2 klienti)

Cvičení s dětmi školního věku (7-9 let)

 • posilování hlubokých svalů, fixace špatných pohybových návyků
 • kondiční cvičení na rozvoj vytrvalosti
 • základy gymnastiky a pohybové taneční průpravy, s hudbou
 • Privátní tělocvična
 • Středa 15:20 - 16:20 (první hodina 20.9.2017)
 • Cena za pololetí 1500Kč
 • Jednotlivá lekce 150Kč

Kurzy a kroužky v ZŠ

 • po dohodě s konkrétní ZŠ
 • pouze pro žáky této ZŠ

Kde cvičím pravidelně

Pravidělně cvičím ve Wellness studiu Domyno a to již více jak dekádu. Zaměřuji se na problematické zóny a cvičení na balónech. Posílení hlubokého svlalstva totiž potřebujeme všichni a bez rozdílu - nakonec hluboké svlastvo je to, co nás drží vzpřímeně a umožňuje nám veškeré pohyby.

Mé hodiny mají danou a léty ověřenou strukturu - při příjemné a dynamické hudbě se rozvičíme a po 15ti minutách začneme posilovat. Zároveň procvičíme také hlavu, která vše řídí - a to snadnou sestavou na balónu, která se opakuje. Při posilování použijeme jak velké, tak malé (pilates) balónky, gumičky, činky - ovšem hlavně vlastní váhu. Balón nás bude celou dobu podepírat a tak zamezí namožení a pomůže tam, kde nebudete moci. Po 45min už budeme jen odpočívat, relaxovat a protahovat se, u příjemné relaxační hudby. Budeme dýchat a prodýchávat namožené svaly, uvolníme se.

Veřejné skupinové lekce dle rozrvrhu Domyno Wellness studia

Den V kolik Lekce
Pondělí 9:00 Problémové zóny, posílíme co nás trápí, zhubneme
17:00 Balóny, balanční cvičení a posílení celého těla
Středa 9:00 Balóny, balanční cvičení a posílení celého těla
17:00 Balóny, balanční cvičení a posílení celého těla

Ceník viz stránky Domyno Wellness studia

Detailní rozvrh hodin v Domynu, hledejte Míšu H.

Videa a cvičební materiály

Na tvorbě videí pilně pracuji, natáčím je a zpracovávám, leč ještě nejsou hotová. Proto zde zatím pouze přikládám referenční videa na cvičení od jiných trenérů.

Jak správně cvičit




Panenské domácí oleje a zdravý životní styl

Doma produkujeme a to pouze na přímou objednávku, do skleněných zálohovaných průhledných obalů (netečou), extra panenský lněný, makový a slunečnicový olej. Olej lisujeme za studena, pomocí domacího lisu Yoda YDZY02A1, který má tepelnou pojistku a v případě zahřátí se sám vypína. Tato vlastnost je esenciální pro zachování všech potřebných živin. Obě suroviny pochazejí pouze z České produkce a pečlivě si je vybíráme - oleje totiž používáme hlavně sami doma.

Produkujeme čerstvý lněný panenský olej bez filtrace, s maximálním obsahem lignanů. Aby byla zachována maximální kvalita, lisujeme lněná semínka max 24h předem a ihned chladíme, aby nedošlo k jeho degradaci. Oleje nikam nezasíláme, pouze rozvážíme na odběrné místo (Domyno), případně je možné si je osobně převzít na naší adrese.

Nikdy nebudeme oleje zasílat - jde nám o kvalitu, nikoliv kvantitu. Kvalita znamená do 24h nejpozději dodat zákazníkovi. Používáme průhledné skleněné obaly - chceme totiž, aby byl obsah vidět a aby i zákazník měl přehled o tom, kolik oleje zbývá a jaká je jeho kvalita. Lněný olej se musí zkonzumovat do týdne, jinak ztrácí své zázračné schopnosti. Makový do dvou týdnů. Použitý obal měníme za nový a tím obaly recyklujeme.

Olej není vhodné před kozumací zahřívat, a do pokrmů je třeba jej přidávat až nakonec, ideálně po přidání a zpracování ostatních surovin. Pro zachování kvality je nutné jej skladovat v temnu a chladu, nejlépe v lednici.

Jak poznám kvalitní panenský olej od nekvalitního?

Podle chuti - čerstvý olej chutná - překvapivě - po oříškách. Ano, skutečně, má lahodnou oříškovou chuť. Olej je zakalený a na dně je vidět sedlina - klidně ji snězte, nebo (stejně jako my doma) prostě před konzumací zamíchejte obsahem lžičkou. Naopak starý nebo nekvalitní olej poznáte podle hořké chuti, případně čirého zabarvení. Takovýto olej NIKDY nekonzumujte.

Doporučené dávkování a konzumace lněného oleje

Nejsnadnější je užívat lněný olej v preventivní dávce, která je doporučena od jedné lžičky do jedné lžíce jednou denně. Doma konzumujeme ráno, při snídani. V případě nachlazení či zvýšené potřeby olej konzumujee 2x denně, ráno a večer.

Lněný olej se musí vždy konzumovat spolu s potravinami bohatými na bílkoviny, které obsahují síru (sýry, ořechy, cibule, pór, česnek, pažitka). Nejlepší kombinace je cottage cheese, tvaroh nebo jogurt. Proč? Tuky se stanou ve vodě rozpustné jen tehdy, pokud se sloučí s bílkovinami, čímž se zvýší jejich vstřebatelnost. Pokud se toto neuskuteční, mnohé životně důležité funkce se oslabí, ba až poškodí. Tělo za nepřítomnosti síry olej nerozloží na formu rozpustnou ve vodě, takže lněný olej spíše škodí než léčí. Jako první poklesne zásobování organismu dostatečným množstvím kyslíku.

Lněné semínko (olej) - působení a účinky

Lněné semínko je zdrojem nezbytných (esenciálních) mastných kyselin – tuků a olejů důležitých pro zdraví, které si tělo nedokáže samo vytvořit. Primárně se jedná o omega-3 mastnou kyselinu, kyselinu alfa-linolenovou. Lněné semínko obsahuje také omegu-6 mastnou kyselinu, ale přibližně jednu třetinu vůči nenasycené mastné kyselině omega-3. Realita v běžném stravování je až 20:1 ve prospěch omegy-6. Nicméně ideální poměr spotřeby omega 3 a 6 je 1:1 až 1:3. A v tom tkví zásadní přinos lněného oleje, který je schopen narovnat správný příjem těchto nenasycených mastných kyselin.

 • Nefiltrovaný lněný olej poskytuje lignany, které mají příznivé účinky na hormonální vyváženost organismu. Tím pomáhajá v boji proti rakovině, bakteriím, virům a plísním.
 • Lněné semínko obsahuje až 100krát více lignanů než jakékoliv jiné rostlinné produkty.
 • Lněný olej snižuje cholesterol a tím chrání před srdečními nemocemi.
 • Rovněž může být prospěšný při angině pectoris a vysokém krevním tlaku.
 • Může také usnadňovat přenos nervového vzruchu, a proto je užitečný při snížené citlivosti a palčivých pocitech stejně jako při chronických mozkových poruchách, jako je Alzheimerova choroba.
 • Lněný olej zvláčňuje stolici a proto je vhodný k léčbě zácpy a obtíží při divertikulóze střev.
 • Lněný olej pomáhá zlepšovat stav děložní sliznice a tím může ovlivnit některé formy neplodnosti.
 • Pro své protizánětlivé účinky může lněný olej mírnit menstruační bolesti a bolesti při fibrocystóze prsů.
 • Lněný olej může také pomoci s léčením mužské neplodnosti a při prostatických problémech.

Email

Telefon

+420 777 586 148

Adresa

Lipovická 536/4
Praha 4, 14200
Česká republika